Hrací deka Yookidoo Gymotion 40128
zoom_out_map

Hrací deka s hrazdou Yookidoo Gymotion 40128

2 480,00 Kč
S DPH
Vyprodáno

Hrací deka Gymotion® Activity Playland je herní matrace 3 v 1, která získala mnoho ocenění. Hrací deka poskytuje každému batoleti hodiny skvělé zábavy. Vybaven 4 rameny na zavěšení chrastítek a jiných stimulantů, díky tomu zajišťuje vývoj smyslů a představivosti. Jasné barvy působí na rozvoj smyslů představivosti a schopnosti soustředit se. 


Množství

 Zboží je pojištěno proti poškození při přepravě

 Při nákupu kočárku nad 5000,- Kč je doprava zdarma

 Vrácení produktu do 14ti dnů zdarma, proplácíme i poštovné zpět.

Patentovaný mechanismus Yookidoo Magic Motion track ™ lze snadno připevnit k hračkovým obloukům (fáze 1) nebo k podložce, zatímco leží na břiše (fáze 2). Připojte hračku s více texturami nebo plyšovou postavu k panelu Magic Motion track ™ a sledujte, jak se pohybuje tam a zpět! Díky dvěma různým režimům melodie a mnoha doplňkům nabízí rohož Gymotion® mnoho výhod pro vývoj vašeho batole. Má také jednoduché skládání, vhodné pro skladování a přepravu.

Technické specifikace: 

  • Rozměry: délka 103,5 cm - šířka 95,5 cm - výška 48 cm

Oblouk je velmi stabilní. Jednotlivé hračky se dají pomocí kroužků upevnit na oblouk, kývají se a dítě po nich sahá. Veselé barvy, různé povrchové materiály, chrastění a šustění jsou novými vjemy. Zrcátko je polstrované a dá se zavěsit nebo postavit na dece.

Yookidoo
776935

Parametry

Specifikace
S výbavou
Materiál / Složení
Textil
Rozměr
100x100 cm
Tvar
Kulatý

Specifikace

Mohlo by vás zajímat

Hrací deka s hrazdou...

2 480,00 Kč