Hračky do vany

Hračky do vany a sprchového koutu. Koupací hračky jsou určeny pro zpestření času stráveného hygienou dítěte. Díky koupacím hračkám si dítě hraje, rozvíjí své schopnosti, zájem a zjišťuje co vše se dá s vodou provádět. Nabízíme jak plovoucí hračky, tak hračky na přísavky. Najdete u nás také teploměry do vany, díky nim odhadnete správnou teplotu vody.

Zobrazeno 1-8 z 8 položek
Showing 1-8 of 8 item(s)

Sada kreativních hraček do vody s dešťovou sprchou...

Kreativní sada hraček s dešťovou sprchou od Canpol babies, se kterou dítě zažije při koupání spoustu zábavy! Interaktivní prvky podporují chuť dítěte poznávat, učit se a vymýšlet nové zábavné hry ve vodě. Sada se zvířátky OCEÁN je určena pro děti od 1 roku a neobsahuje BPA. Legrace ve vodě může...

Price 269,00 Kč

Sada kreativních hraček do vody OCEÁN 4 ks Canpol...

Barevné hračky ve tvaru zvířátek zpříjemní každodenní koupel vašeho dítěte! Kreativní sada těchto veselých zvířátek navíc umožňuje různě kombinovat všechny 4 druhy. Zvířátka jsou vyrobena z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálů, snadno se udržují v čistotě. Doporučeno od 6 měsíců. Hračky...

Price 229,00 Kč

Kreativní hračka do vody Canpol babies

Roztomilá kreativní hračka, se kterou dítě zažije při koupání spoustu zábavy! Interaktivní prvky podporují chuť dítěte poznávat, učit se a vymýšlet nové zábavné hry ve vodě. Legrace ve vodě může začít! Hračka je určena pro děti od 18 měsíců.

Price 399,00 Kč

Hračka do vody Kachničky 3ks Canpol babies

Barevné kachničky do vody zpříjemní každodenní koupel vašeho dítěte. Kachničky jsou určeny pro děti od 9 měsíců. V balení se nachází 3 ks v různých barvách. Navíc se dají spojovat, čímž upoutávají pozornost u dítěte a vybízí jej ke hraní.

Price 159,00 Kč

Hračka do vody ANIMALS 4 ks Canpol babies

Barevná hračka zpříjemní každodenní koupel vašeho dítěte. Hračka stimuluje rozvoj smyslů dítěte. Kdo se půjde koupat první? Pejsek, žabka, kravička nebo zajíček?

Price 229,00 Kč