Autosedačky

Rozhodující při výběru kvalitní dětské autosedačky je především bezpečnost. V této kategorii najdete dětské autosedačky různých rozměrů, vhodné i pro nejmenší děti. Jedná se o autosedačky pro novorozence i pro batolata. Vybírat můžete mezi dvěma základními typy autosedaček. Prvním provedením je autosedačka s madlem, tím druhým je pevná autosedačka, která splňuje nejpřísnější nároky na bezpečnost. V nabídce e-shopu zelenazirafa.cz najdete pouze kvalitní autosedačky s certifikáty a atesty.

Zobrazeno 1-21 z 94 položek
Showing 1-21 of 94 item(s)

Easy Go Soul/Soul Air Adaptéry pro autosedačku

Originální Adaptery pro upevnění autosedačky  ke kočárku Easy Go Soul/Soul Air. Na adaptery je možné připevnit autosedačku Easy Go STARTER 0+  nebo autosedačky jiných známych značek. 

Price 299,00 Kč

Easy Go 2 of US Adaptéry pro autosedačku

Jeden pár originálních adaptérů pro upevnění autosedačky ke kočárku Easy Go 2of US. Na adaptery je možné připevnit autosedačku Easy Go Starter 0+  nebo autosedačky jiných známych značek. 

Price 309,00 Kč

Easy Go Quantum/Quantum Air Adaptéry pro autosedačku

Originální Adaptery pro upevnění autosedačky  ke kočárku Easy Go Quantum/Quantum Air. Na adaptery je možné připevnit autosedačku Easy Go Starter 0+  nebo autosedačky jiných známych značek. 

Price 299,00 Kč

Easy Go Optimo/Optimo Air Adaptéry pro autosedačku

Originální Adaptery pro upevnění autosedačky  ke kočárku Easy Go Optimo/Optimo air. Na adaptery je možné připevnit autosedačku Easy Go STARTER 0+  nebo autosedačky jiných známych značek. 

Price 299,00 Kč

Euro-Cart Adaptéry pro autosedačku Crox

Originální Adaptery pro upevnění autosedačky ke kočárku Euro-Cart Crox . Na adaptery je možné připevnit autosedačku různých známych značek. 

Price 249,00 Kč

Euro-Cart Adaptéry pro autosedačku Express

Originální Adaptery pro upevnění autosedačky ke kočárku Euro Cart Express. Na adaptery je možné připevnit autosedačku Euro Cart Express, nebo autosedačky jiných známych značek. 

Price 499,00 Kč

Euro-Cart Adaptéry pro autosedačku Campo

Originální Adaptery pro upevnění autosedačky ke kočárku Euro Cart Campo. Na adaptery je možné připevnit autosedačku Euro Cart Campo, nebo autosedačky jiných známych značek. 

Price 499,00 Kč

Euro Cart Autosedačka Express DENIM

Dětská autosedačka Euro Cart Delta 2019 je navržena pro děti od narození. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Euro Cart Express pomocí originálního adaptéru.

Price 2 490,00 Kč
Barva

Euro Cart Autosedačka Campo DENIM

Dětská autosedačka Euro Cart Campo je navržena pro děti od narození do 13kg. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Euro Cart Campo pomocí originálních adaptérů.

Price 2 490,00 Kč
Barva

Autosedačka Riko Team 2020

Dětská autosedačka Riko Team 2020 je navržena pro děti ze skupiny 0+. Bezpečná autosedačka, která splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy jednoduše zajistí pohodlnou přepravu vašeho dítěte. Sedačka je vyrobena v zemi Evropské Unie a je přizpůsobena pro instalaci do auta na originální základnu...

Price 2 490,00 Kč
Barva

Základna Isofix univerzal

Základna ISO-FIX univerzál umožňuje rychlejší a bezpečnější instalaci dětské autosedačky. Základna může být namontována ve vozidle natrvalo pomocí ISO-FIX nebo bezpečnostních pásů. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy ECE R44 / 04. Pasuje na většinu dostupných a námi nabízených autosedaček či...

Price 2 271,00 Kč

Autosedačka TAKO Kite

Dětská Autosedačka TAKO Kite je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárky TAKO pomocí originálního adaptéru který je součástí balení.

Price 2 999,00 Kč
Barva

Základna Isofix TAKO

Základna ISO-FIX Tako umožňuje rychlejší a bezpečnější instalaci dětské autosedačky. Základna může být namontována ve vozidle natrvalo pomocí ISO-FIX nebo bezpečnostních pásů. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy ECE R44 / 04.

Price 2 699,00 Kč
Barva

Autosedačka Baby Merc 2018

Autosedačka Baby Merc pro modely kočárků: Faster 2 Style, Faster 3 Style, Neo 2  Style, Bebello. Adaptér pro připojení na rám kočárku je součástí autosedačky.

Price 1 781,00 Kč
Barva

Autosedačka Junama BabySchild Yannie 2020

Dětská Autosedačka Junama BabySchild Yannie 2020 je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárky Junama  pomocí originálního adaptéru který je součástí...

Price 2 999,00 Kč
Barva

Základna Isofix Junama

Základna ISO-FIX Junama umožňuje rychlejší a bezpečnější instalaci dětské autosedačky. Základna může být namontována ve vozidle natrvalo pomocí ISO-FIX nebo bezpečnostních pásů. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy ECE R44 / 04.

Price 2 699,00 Kč
Barva

Autosedačka Riko Basic Sport 2020

Dětská autosedačka Riko Basic Plus 2019 je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Basic pomocí originálního adaptéru.

Price 2 350,00 Kč
Barva

Autosedačka Expander Elite 2020

Dětská autosedačka Expander Elite 2020 je navržena pro děti ze skupiny 0+. Bezpečná autosedačka, která splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy jednoduše zajistí pohodlnou přepravu vašeho dítěte. Sedačka je vyrobena v zemi Evropské Unie a je přizpůsobena pro instalaci do auta na originální...

Price 2 490,00 Kč
Barva

Autosedačka Riko Side 2020

Dětská autosedačka Riko Side 2020 je navržena pro děti ze skupiny 0+. Bezpečná autosedačka, která splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy jednoduše zajistí pohodlnou přepravu vašeho dítěte. Sedačka je vyrobena v zemi Evropské Unie a je přizpůsobena pro instalaci do auta na originální základnu...

Price 2 490,00 Kč
Barva

Autosedačka Expander Exeo 2020

Dětská autosedačka Expander Exeo 2020 je navržena pro děti ze skupiny 0+. Bezpečná autosedačka, která splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy jednoduše zajistí pohodlnou přepravu vašeho dítěte. Sedačka je vyrobena v zemi Evropské Unie a je přizpůsobena pro instalaci do auta na originální základnu...

Price 2 490,00 Kč
Barva