Časté dotazy

Ahoj, jsem Zelená Žirafa a ráda bych ti představila svůj e-shop. Předně si mě možná pamatuješ kvůli naší skvělé nabídce kočárků. Pokud si u mě koupíš kočárek za více než 5 000 Kč, dopravu máš zcela zdarma! Jinak standardní cena dopravy je 140 Kč. Neboj, všechny náklady ti budou vždy přehledně rozepsané na stránce košíku předtím, než se rozhodneš pro objednání.

Možná se ptáš, jak dlouho trvá doručení objednávky?

Každý produkt má na své stránce uvedený termín odeslání. Jakmile zboží odešlu, informuje tě přepravce a domluví se s tebou na předání.

Platit za objednávku můžeš různými způsoby.

Nabízím platbu bankovním převodem, na dobírku, i platební kartou přímo u mě v e-shopu nebo u kurýra.

Pokud by ses rozhodl(a) objednávku zrušit, není problém.

Stačí mě kontaktovat telefonicky, emailem, nebo přes kontaktní formulář. A pokud by ti nějaké zboží nevyhovovalo, můžeš ho vrátit zpět do 14 dnů.

Pokud jde o vrácení zboží, mám jednoduché podmínky.

Nepoužité a nepoškozené zboží mi můžeš vrátit zpět do 14 dnů od doručení. Pokud by ti zboží z nějakého důvodu nevyhovovalo, stačí mě kontaktovat, dohodneme se na dalším postupu.

Stejně tak pokud by se objevil nějaký problém s kvalitou zboží, můžeš ho u mě reklamovat.

Pro bezproblémovou reklamaci stačí dodržet pravidla uvedená v reklamačním řádu. Před reklamací je ale dobré mě kontaktovat, ráda ti poradím, jak postupovat. Nezapomeň očištěné zboží dobře zabalit! Jinak by se mohlo po cestě rozbít.

Možná si říkáš, jestli mám showroom nebo kamennou prodejnu.

Odpověď je ne. Jsem čistě internetový e-shop. Snažím se ti zajistit co nejlepší cenu a prezentaci produktů. Dbám na přesnost popisků produktů a kvalitu fotografií bez obrazových filtrů. Díky tomu můžu nabídnout férové ceny, věrnou prezentaci produktu a třeba alespoň trochu usnadnit výběr.

Jako Zelená Žirafa se snažím, aby byl tvůj nákupní zážitek co nejpříjemnější a nejsnazší.

Pokud bys měl(a) jakékoliv dotazy nebo potřeboval(a) další informace, neváhej mě kontaktovat. Ráda ti pomůžu se vším, co potřebuješ.

Těším se na tvou návštěvu a přeji ti příjemný nákup!

Zelená Žirafa

Poslední příspěvky

Napsali o nás> Více recenzí <