Filtr

Rozdělení

No choice available on this group

Barva

Specifikace

No choice available on this group

Materiál / Složení

Cena

645,00 Kč - 660,00 Kč

Fusaky Babysportive / Karex

Pokud hledáte kvalitní a velmi dobře cenově dostupný fusak, poté se zaměřte na nabídku, kterou vám poskytnou fusaky BabySportive Karex. Jsou ideální do kočárků, ale skvěle poslouží i na saních. Spodní díl je vybavený praktickým zipem, tudíž lze krásně odepnout po celé délce, čímž zajistí bezproblémový přístup k dítěti. Můžete si rovněž natvarovat kapuci. Fusaky jsou voděodolné a uvnitř se o pohodlí postará minky fleece. Fusak je možné použít oboustranně a nechybí zde ani efektivní otvory pro bezpečnostní pásy. 

Zobrazeno 1-3 z 3 položek
Showing 1-3 of 3 item(s)

Fusak Karex 90cm / různé barvy

Univerzální dětský fusak vhodný pro kočárky, sáně a autosedačky. Jemný a teplý materiál bílé barvy uvnitř ( Minky) zajišťuje pohodlí a tepelný komfort každého dítěte. 

Price 650,00 Kč
Barva

Fusak Karex se vzorem 90cm / různé barvy

Univerzální dětský fusak vhodný pro kočárky, sáně a autosedačky. Jemný materiál uvnitř zajišťuje tepelný komfort každého dítěte. 

Price 650,00 Kč
Barva

Fusak Karex Panter 90cm / různé barvy

Univerzální dětský fusak vhodný pro kočárky, sáně a autosedačky. Uvnitř disponuje měkkým a hřejivým materiálem, který udrží vaše dítě v teple. Panteří vzor uvnitř dává fusaku neotřelý design. 

Price 650,00 Kč
Barva