Bezpečnostní pomůcky

Máte už doma batole? Tak to rozhodně byste si měli doplnit svoji výbavu o dětské bezpečnostní prvky, které dítě ochrání před úrazy. Nejrizikovější místa jsou veškeré rohy, na které by mohlo dítě narazit. Můžete si vybrat velmi pěknou ochranu, která zamezí úrazu. Obrovským rizikem jsou elektrické zásuvky, ale ani v tomto případě se nemusíte obávat. Bezpečnostní kryty zamezí katastrofě. A rozhodně si musíte dát pozor na skříňky nebo šuplíky, nicméně není problém si je celkem vkusně zabezpečit. 

Zobrazeno 1-9 z 9 položek
Showing 1-9 of 9 item(s)

Anti-COVID štít pro děti Canpol babies

Canpol babies představuje lehký ochranný Anti-COVID štít pro děti, který je vhodný pro opakované použití. Štít je určen především pro individuální ochranu obličeje a horních cest dýchacích. Materiál disponuje certifikátem o kontaktu s potravinami — vysoký bezpečnostní profil pro pokožku a tím...

Price 369,00 Kč

Ochrany rohů 4 ks Canpol babies

Ochrany rohů chrání malé dítě před úrazy hlavy a těla při nárazu  o rohy stolů, poliček, židlí, apod. V balení 4 kusy.

Price 69,90 Kč

Multifunkční uzávěr Canpol babies dlouhý 2ks

Multifunkční uzávěr chrání většinu skříněk a šuplíků před nežádoucím otevřením dítětem. Jednoduše se montuje a snadno otevírá dospělým. Dokonale zajišťuje např. lednici nebo toaletu. 

Price 69,90 Kč

Multifunkční uzávěr Canpol babies krátký 2 ks

Multifunkční uzávěr chrání většinu skříněk a šuplíků před nežádoucím otevřením dítětem. Jednoduše se montuje a snadno otevírá dospělým. Nepoužívejte na zajištění oken a dveří.

Price 64,90 Kč

Uzávěr šuplíků Canpol babies

Chrání  šuplíky  před nežádoucím otevřením dítětem. Obsahuje samolepící pásku, nevyžaduje žádnou dodatečnou montáž. Uzávěr je vhodný pro všechny typy šuplíků. 

Price 64,90 Kč

Ochrana zásuvky 4ks Canpol babies

Ochrana zásuvky chrání dítě před zasažením elektrickým proudem ze zásuvky. Je určena do standardních elektrických zásuvek se zemnícím kolíkem. Vzhled a konstrukce ochrany zásuvky nepřitahují pozornost dítěte.

Price 79,90 Kč