Informace

Slevy

Recenze

15.01.2021

Skvělá domluva s prodejcem.

25.12.2020

Rychlé dodání.

03.12.2020

Skvela komunikace s obchodem - ochotne poradi, pomuzou a zodpovi pripadne dotazy (volala jsem do obchodu nekolikrat ohledne kocarku). Zbozi prislo cca do tydne. Vse probehlo v poradku.

22.11.2020

Rychlé dodání, zavolali i zpět na nepřijatý hovor, ochotně změnili platbu z převodu na dobírku, která mi momentálně více vyhovovala.

11.11.2020

Před objednáním kočárku jsem potřeboval doplnit vnitřní rozměry korby. Obratem mi bylo odpovězeno, že to od výrobce zjistí a taky do dvou dnů zjistili. Objednal jsem...

Blog navigation

Poslední příspěvky

SOJAN

Společnost Sojan byla založena v roce 1979, od počátku své činnosti je kombinací vášně, profesionality a plné odpovědnosti. Během 40 let činnosti přizpůsobuje svoji nabídku neustále se měnícímu trhu. Dnes má Sojan vlastní známou značku a velké množství spokojených zákazníků. Úspěch společnosti je založen na komplexním přístupu k potřebám a očeká...

Společnost Sojan byla založena v roce 1979, od počátku své činnosti je kombinací vášně, profesionality a plné odpovědnosti. Během 40 let činnosti přizpůsobuje svoji nabídku neustále se měnícímu trhu. Dnes má Sojan vlastní známou značku a velké množství spokojených zákazníků. Úspěch společnosti je založen na komplexním přístupu k potřebám a očekáváním rodičů. Naše kočárky jsou testovány z hlediska bezpečnosti a funkčnosti, což potvrzují bezpečnostní certifikáty.

Zobrazit

SOJAN V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie