Bezpečnost

Jakmile se dítě začne pohybovat po místnosti, tak by každý měl být ve střehu. Jenomže ne vždy se dá všechno uhlídat, proto je lepší si zabezpečit všechny nebezpečné rohy, šuplíky, skříňky a úplně největší pozornost si zaslouží elektrické zásuvky. Možností je skutečně hodně a díky tomu není problém si zakoupit i odpovídající bezpečnostní prvky, které zabrání případným malérům. Jsou vyrobeny z nezávadného materiálu a rozhodně vám nezkazí ani design v místnosti.  

Zobrazeno 1-10 z 10 položek
Showing 1-10 of 10 item(s)

Anti-COVID štít pro děti Canpol babies

Canpol babies představuje lehký ochranný Anti-COVID štít pro děti, který je vhodný pro opakované použití. Štít je určen především pro individuální ochranu obličeje a horních cest dýchacích. Materiál disponuje certifikátem o kontaktu s potravinami — vysoký bezpečnostní profil pro pokožku a tím...

Price 369,00 Kč

Elektronická obousměrná dětská chůvička Canpol...

Elektronická obousměrná dětská chůvička EasyStart Plus je praktickým pomocníkem při monitorování dětí. Chůvička disponuje funkcemi, díky kterým budete svému dítěti vždy na blízku. Vynikající kvalita zvuku - navíc s funkcí obousměrné vysílačky, za pomocí které lze dítě hlasem utišit. Dosah...

Price 1 990,00 Kč

Ochrany rohů 4 ks Canpol babies

Ochrany rohů chrání malé dítě před úrazy hlavy a těla při nárazu  o rohy stolů, poliček, židlí, apod. V balení 4 kusy.

Price 69,90 Kč

Multifunkční uzávěr Canpol babies dlouhý 2ks

Multifunkční uzávěr chrání většinu skříněk a šuplíků před nežádoucím otevřením dítětem. Jednoduše se montuje a snadno otevírá dospělým. Dokonale zajišťuje např. lednici nebo toaletu. 

Price 69,90 Kč

Multifunkční uzávěr Canpol babies krátký 2 ks

Multifunkční uzávěr chrání většinu skříněk a šuplíků před nežádoucím otevřením dítětem. Jednoduše se montuje a snadno otevírá dospělým. Nepoužívejte na zajištění oken a dveří.

Price 64,90 Kč

Uzávěr šuplíků Canpol babies

Chrání  šuplíky  před nežádoucím otevřením dítětem. Obsahuje samolepící pásku, nevyžaduje žádnou dodatečnou montáž. Uzávěr je vhodný pro všechny typy šuplíků. 

Price 64,90 Kč

Ochrana zásuvky 4ks Canpol babies

Ochrana zásuvky chrání dítě před zasažením elektrickým proudem ze zásuvky. Je určena do standardních elektrických zásuvek se zemnícím kolíkem. Vzhled a konstrukce ochrany zásuvky nepřitahují pozornost dítěte.

Price 79,90 Kč