Filtr

Podkategorie

Barva

No choice available on this group

Cena

495,00 Kč - 2 100,00 Kč

Náhradní kola

Žádný kočárek by se samozřejmě neobešel bez koleček. Existuje ovšem mnoho různých typů, které jsou součástí různých modelů. Nicméně ani tento materiál není věčný, ačkoliv naštěstí v tomto případě není problém si najít náhradní kola ke kočárkům a zakoupit si podle modelu nová kolečka. V nabídce jsou různé typy, tak jen při objednávce věnujte pozornost správnému výběru. Výměna není nijak složitá a vy se můžete opět těšit z plynulé jízdy a příjemné procházky. Pokud nenajdete kola, která potřebujete, napište nám. 

Zobrazeno 1-13 z 13 položek
Showing 1-13 of 13 item(s)

Náhradní sada 4 kol na kočárky Easy Go 2 of Us

S těmito nafukovacími koly krásně projedete přes každý povrch s lehkostí a elegancí. Už nikdy se nebudete muset trápit neúprosnými nerovnostmi chodníků nebo obtížným terénem – tyhle kola jsou připravena na každou výzvu! Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka včetně osek.

Price 1 580,00 Kč
  • Nové

Náhradní sada 4 kol na kočárky Raf-Pol Trailux

S těmito koly nemusíte mít žádné obavy – nabízí totiž nejlepší vlastnosti nafukovacích kol, ale s tím výjimečným bonusem, že jsou odolná proti propíchnutí. Takže bez ohledu na to, zda se vydáváte na dobrodružnou túru terénem nebo se procházíte městem, můžete si být jisti, že tyto kola zvládnou...

Price 1 580,00 Kč
  • Nové

Náhradní sada 4 kol na kočárky Raf-Pol Eco-Lux

S vysoce výkonnými koly vybavenými kuličkovými ložisky a polyuretanovými pneumatikami na kočárek Raf-Pol Eco-Lux nemusíte mít žádné obavy, protože mají vlastnosti nafukovacích kol a jsou odolné proti propíchnutí. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka včetně osek.

Price 1 580,00 Kč
  • Nové

Náhradní sada 4 kol na kočárky EasyGo Soul

S těmito pneumatikami si budete užívat hladkou a stabilní jízdu. Vychutnejte si klidnou procházku na asfaltu, ale nebojte se ani trochu drsnějšího terénu. Tyhle kola jsou navržena tak, aby zvládla všechny výzvy, které může kočárková cesta přinést. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka...

Price 1 580,00 Kč

Náhradní sada 4 kol na kočárky Raf-Pol Classic

S čerpanými pneumatikami na kočárek Raf-Pol Classic již nemusíte přemýšlet o nerovnostech nebo špatném počasí - každá jízda bude hladká a pohodlná, ať už jste na městských chodnících nebo v terénu. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka včetně osek.

Price 1 580,00 Kč

Sada kol ke kočárku Cavoe Osis

Větší kola z kočárku Cavoe Osis vytvoří kočárek vhodný i do náročnějšího terénu. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka včetně osek.

Price 1 580,00 Kč