Náhradní díly

Nabízíme možnost zakoupení náhradních dílů a řadu nabízených značek. Jde především o náhradní kola a duše, náhradní madla, a jiné doplňky, které je umožňuje výrobce zakoupit zvlášť.  Náhradní díly pro kočárky, které nenaleznete v nabídce, lze konzultovat na infolince, pokusíme se zajistit maximální možný servis pro Vaši spokojenost. 

Zobrazeno 1-14 z 14 položek
Showing 1-14 of 14 item(s)

Náhradní sada 4 kol na kočárky Raf-Pol Eco-Lux

S vysoce výkonnými koly vybavenými kuličkovými ložisky a polyuretanovými pneumatikami na kočárek Raf-Pol Eco-Lux nemusíte mít žádné obavy, protože mají vlastnosti nafukovacích kol a jsou odolné proti propíchnutí. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka včetně osek.

Price 1 580,00 Kč
  • Nové

Náhradní sada 4 kol na kočárky Euro-Cart Corso

S naší náhradní sadou kol na kočárky Euro-Cart Corso už se nemusíte starat o nerovnosti terénu. Gumová kola s celoročním dezénem vám zaručují pohodlnou a plynulou jízdu na jakémkoliv povrchu - od městských chodníků až po venkovské cesty. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka včetně osek.

Price 1 580,00 Kč
  • Nové

Náhradní sada 4 kol na kočárky EasyGo Soul

S těmito pneumatikami si budete užívat hladkou a stabilní jízdu. Vychutnejte si klidnou procházku na asfaltu, ale nebojte se ani trochu drsnějšího terénu. Tyhle kola jsou navržena tak, aby zvládla všechny výzvy, které může kočárková cesta přinést. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka...

Price 1 580,00 Kč
  • Nové

Náhradní sada 4 kol na kočárky Raf-Pol Classic

S čerpanými pneumatikami na kočárek Raf-Pol Classic již nemusíte přemýšlet o nerovnostech nebo špatném počasí - každá jízda bude hladká a pohodlná, ať už jste na městských chodnících nebo v terénu. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka včetně osek.

Price 1 580,00 Kč
  • Nové

Sada kol ke kočárku Cavoe Osis

Větší kola z kočárku Cavoe Osis vytvoří kočárek vhodný i do náročnějšího terénu. Sada obsahuje dvě přední a dvě zadní kolečka včetně osek.

Price 1 580,00 Kč

Pumpička ke kočárkům Colibro

Pumpička Colibro je univerzální pumpička pro všechny kočárky a kola s HV ventilem (klasický ventilek jak na autě). Pumpička můžete mít stále sebou díky jejím malým rozměrům. Šlaušek se díky své ohebnosti dostane i ke špatně přístupným ventilům 

Price 149,00 Kč
Barva

Stoupátko za kočárek Adbor

Stoupátko Adbor za kočárek je praktickým pomocníkem při procházkách, kdy větší dítě potřebuje odpočinek. Bez zastavení jednoduše nastoupí a veze se, aniž by jste museli zastavovat. Nosnost je až 20 Kg. 

Price 1 550,00 Kč