Zobrazeno 1-8 z 8 položek
Showing 1-8 of 8 item(s)

Sada kartáčků na čištění slámek a saviček Canpol babies

Sada kartáčků je určena k čištění slámek, saviček a dalších, těžko přístupných částí dětských hrníčků a lahví. Sada obsahuje kartáčky ve dvou rozměrech, takže lze jednoduše čistit různé velikosti dané savičky, slámky nebo těžko přístupných míst.

Price 74,90 Kč

Odkapávač na lahve a příslušenství Canpol babies

Praktický pomocník pro sušení lahví a příslušenství. Na odkapávač můžete umístit až 8 láhví najednou a příslušenství. Nezabírá mnoho místa a snadno se skládá. KOMPAKTNÍ, JEDNODUCHÉ SLOŽENÍ  ušetří místo v kuchyni a je praktický i pro cestování.

Price 399,00 Kč

Gumový kartáč na čištění láhví Canpol babies

Speciální gumový kartáč vytvořený pro bezpečné čištění láhví bez rizika jejich poškrábání před jejich sterilizací. Nezapomeňte láhve a savičky čistit vždy bezprostředně po krmení dítěte. Barevnou variantu kterou jste si zvolili uveďte prosím do poznámky.

Price 89,90 Kč

Odkapávací stojánek na lahve a savičky Canpol babies

Odkapávací stojánek na lahve a savičky. Na stojánek můžete najednou umístit 8 láhví a doplňků. Nezabírá mnoho místa a snadno se skládá. Moderní šedá barva je skvělým doplňkem do každého interiéru.

Price 199,00 Kč

Kartáč na čištění láhví s hubkou Canpol babies

Kartáč s hubkou a malým kartáčkem je určen k bezpečnému čištění láhví a saviček před jejich sterilizací. Hubka umožňuje bezpečně a důkladně očistit i jinak těžko přístupná místa v láhvi. Malý kartáček slouží k odstranění zbytků potravy ze savičky.

Price 54,90 Kč

Kartáč na čištění láhví s hubkou Canpol babies

Kartáč s hubkou a malým kartáčkem je určen k bezpečnému čištění láhví a saviček před jejich sterilizací. Hubka umožňuje bezpečně a důkladně očistit i jinak těžko přístupná místa v láhvi.

Price 44,90 Kč