Campo

Euro-cart Campo je praktický a pohodlný hluboký kočárek s moderním designem. S pevnou konstrukcí a odpruženým podvozkem poskytuje stabilní jízdu na různých površích. Hluboká korba s polohovatelnou opěrkou zad a prostorným vnitřním prostorem nabízí pohodlí a bezpečí pro novorozence. Kočárek je vybaven měkkýma madracema, slunečníkem a ochranným moskytiérou. Skládání je jednoduché a kompaktní. Euro-cart Campo je ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají kvalitní a praktický kočárek pro svého miminka.

Zobrazeno 1-2 z 2 položek
Showing 1-2 of 2 item(s)

Euro Cart Campo DENIM + autosedačka

Hluboký kočárek Euro Cart Campo s jedinečnou funkcí nastavení výšky korbičky dle výšky rodiče. Samostatný hluboký kočárek s autosedačkou. Sportovní kočárek lze dokoupit samostatně ve stejné barvě. Jednoduchá manipulace, díky otočným kolům, bezpečnost zaručena díky splnění normy  EN 1888:2012.  

Price 11 699,00 Kč
Barva
Barva rámu

Euro Cart Campo DENIM

Hluboký kočárek Euro Cart Campo s jedinečnou funkcí nastavení výšky korbičky dle výšky rodiče. Samostatný hluboký kočárek, ke kterému si vyberete jiný sportovní kočárek dle přání a zůtanete ve stejné cenové relaci jako u varianty dvojkombinace. Jednoduchá manipulace, díky otočným kolům,...

Price 8 699,00 Kč
Barva
Barva rámu