Osušky

Rádi bychom vám nabídli kvalitní a příjemné dětské osušky pro vaše miminka. Osušky jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které nedráždí citlivou dětskou pokožku. Na našem e-shopu najdete osušky v různých barevných kombinacích. Budou ideální pro vaši holčičku i chlapečka při osušení po koupeli a ochraně proti prochladnutí miminka.

Osušky jsou měkké, savé a příjemné na dotek. Některé mají i kapuci, to se miminkům moc líbí a rády se koukají do zrcadla, jak jim to sluší. Takže si určitě po koupání užijete spoustu legrace.

Zobrazeno 1-21 z 27 položek
Showing 1-21 of 27 item(s)

Měkká osuška s kapucí velur Baby Ono JEZEVEC 76x76cm

Měkká a hřejivá velurová osuška s kapucí BabyOno o rozměrech 76x76cm bude Vašim nepostradatelným pomocníkem již od prvního koupání miminka. Je vyrobena z vysoce kvalitní, nadýchané 100% bavlněné tkaniny, která dokonale absorbuje vlhkost a účinně chrání jemnou dětskou pokožku před chladem.

Price 315,00 Kč

Měkká osuška s kapucí 85x85cm ROYAL BABY modrá...

Měkká osuška s kapucí v roztomilém designu ROYAL BABY je vyrobena ze 100% bavlny, díky které skvěle absorbuje vodu. Zdobená kapuce chrání děti před prochladnutím po koupeli. Osuška je zabalena v dárkové krabici.

Price 799,00 Kč

Osuška s kapucí s výšivkou zvířátek Canpol babies

Praktická froté osuška s kapucí, nedráždí dětskou pokožku. Používá se k zabalení a osušení dítěte po koupeli. Volný střih neomezuje pohyb dítěte. Všitá kapuce chrání mokrou hlavičku dítěte před prochladnutím.

Price 449,00 Kč

Froté osuška s kapucí Baby Ono MĚSÍC 76x76cm

Froté ručník s kapucí je nenahraditelný již od prvního koupání. Je vyroben z kvalitní, jemné 100 % froté bavlny, skvěle sající vodu. Tato osuška dokonale absorbuje vlhkost a poskytuje jemné pokožce vašeho miminka účinnou ochranu před chladem. Froté splňuje očekávání rodičů, kteří hledají měkké...

Price 230,00 Kč

Froté osuška s kapucí Baby Ono HVĚZDA 100x100cm

Froté osuška s kapucí, která absorbuje vlhkost a chrání citlivou pokožku vašeho dítěte proti chladu. Kapuce je lemována s dodatečnou bavlněnou vrstvou, pro dokonalý komfort dítěte.

Price 328,00 Kč