Filtr produktů

Barva

Barva rámu

Cena

3 345,00 Kč - 3 510,00 Kč

Golfové kočárky

Golfové kočárky jsou speciálním typem kočárků, které se vyznačují extrémní skladností. Tyto, kterým někdo říká kočárky golfky se odlišují od ostatních kočárků také svým barevným provedením. Součástí kvalitního golfového kočárku jsou bezpečnostní popruhy a stříška chránící proti slunci. Golfové kočárky jsou lehké a snadno ovladatelné. Nejsou příliš vhodné do náročnějšího a členitějšího terénu. Disponují totiž menšími kolečky, vyrobenými z tvrdého materiálu. Golfový kočárek je tedy ideální volbou do města a tam, kde se pohybujete po rovných površích. Golfové kočárky do terénu se kvůli menším kolečkům moc nehodí, zkuste raději sportovní kočárky.

Zobrazeno 1-2 z 2 položek
Showing 1-2 of 2 item(s)

Adbor XS-LINE Červený 2022

Novinka od oblíbeného výrobce kočárků Adbor XS-LINE nabízí moderní a lehký hliníkový rám, který váží pouze 7,8kg, inovativní způsob skládání a přepravy, díky systému skládání jednou rukou, díky tomu je možné kočárek složit během několika sekund - ideální na cestování po městě. Dále přední otočná...

Price 3 350,00 Kč
Barva
Barva rámu

Euro-Cart CrossLine 2017

Moderní a kvalitní kočárek Euro-Cart CrossLine 2017 je určený pro děti od narození do 36 měsíců. Kočárek má hliníkovou konstrukci, přední otočná kola, pětibodové bezpečnostní pásy, prodlužovací stříšku. Výbava kočárku: pláštěnka, nánožník a držák láhví.

Price 3 499,00 Kč
Barva