Filtr

Barva

Specifikace

Cena

390,00 Kč - 1 710,00 Kč

Dětské sáně

Na e-shopu zelenazirafa.cz vám nabízíme sáně pro děti různého věku. Vybrat si můžete sáně s fusakem, který zajistí komfort i za velmi nízkých teplot. Pokud zkombinujete dětské sáně s vhodným fusakem, získáte dokonalý zimní dopravní prostředek, s nímž bude pohyb po sněhu i ledu velmi snadný. Najdete zde sáně různých barevných provedení, vyrobené z vysoce pevné a odolné kovové konstrukce. Nechybí u nich prvky, které zvyšují komfort, jako jsou podložky, podušky a již zmiňované fusaky. Pro lepší manipulaci jsou doplněné o ergonomická madla.

Zobrazeno 1-16 z 16 položek
Showing 1-16 of 16 item(s)

Dětské sáně Adbor Piccolino Black Edition

Pohodlné a velmi odolné kovové sáňky se sedákem z pevného plastu Adbor Piccolino Black Edition 2019. Sáňky jsou vybavené zádovou opěrkou, popruhem a bezpečnostními pásy. Barva konstrukce - černá. 

Price 999,00 Kč
Barva

Dětské sáně Kunert White

Pohodlné a velmi odolné kovové sáňky značky Kunert s bílým rámem. Sada obsahuje: zádovou opěrku, popruh na tažení, bezpečnostní pásy, výškově nastavitelnou vodící tyč a  fusak s příjemnou podšívkou.

Price 1 699,00 Kč
Barva

Dětské sáně Kunert Silver

Pohodlné a velmi odolné kovové sáňky značky Kunert se stříbrným rámem. Sada obsahuje: zádovou opěrku, popruh na tažení, bezpečnostní pásy, výškově nastavitelnou vodící tyč a  fusak s příjemnou podšívkou.

Price 1 699,00 Kč
Barva

Dětské sáně Adbor - Piccolino Standard

Pohodlné a velmi odolné kovové sáňky, sedátko vyrobeno z pevného plastu. Jsou vybavené zádovou opěrkou, popruhem a bezpečnostními pásy.   VIDEO PREZENTACE ZDE

Price 897,00 Kč
Barva

Rukávník Adbor na kočárky a sáně

Rukávník vyplněn ovčí vlnou zajistí komfort a ochranu před chladem při dlouhých zimních procházkách. vhodné pro kočárky i sáně.

Price 425,00 Kč
Barva

Vodící tyč na dětské sáně Adbor Piccolino

Vodící tyč s kloubem zajišťuje komfortní jízdu sání. Vodící tyč jednoduše připevníte k sáním Piccolino, Piccolino xDrive a DUO.

Price 525,00 Kč
Barva

Podnožky na dětské sáně Adbor Piccolino

Pro ty nejmenší jsou zde plastové podpěrky nohou. Poskytují komfortní a bezpečnou jízdu. Opěrky nohou lze namontovat na sáňky Piccolino, Piccolino xDrive, DUO.

Price 495,00 Kč

Podložka na dětské sáně Adbor Piccolino

Podložka, která zajišťuje dodatečné teplo a pohodlí vašeho dítěte. Podložka je vhodná do sání Piccolino a Piccolino xDrive.

Price 889,00 Kč
Barva

Boudička na dětské sáně Piccolino

Polstrovaná skládací boudička, která chrání dítě před větrem a mrazem.  Na zadní straně je šikovná kapsa pro drobnosti. Boudička se dá připojit na sáně Piccolino, Piccolino Xdrive. Fusak není součástí nabídky, je třeba jej objednat zvlášť.

Price 941,38 Kč
Barva