• -5,00 Kč
 • Nové
 • - 5,00 Kč

Kojenecká lahev Canpol babies se širokým hrdlem EXOTIC ANIMALS 240ml

139,00 Kč
134,00 Kč Sleva 5,00 Kč
S DPH
Odesíláme do 3-14 dnů

Tvarovaná antikoliková lahev EasyStart z exkluzivní kolekce EXOTIC ANIMALS o objemu 240ml, která se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Vyrobena pro spokojené bříško vašeho děťátka.

Množství

 Zboží je pojištěno proti poškození při přepravě

 Při nákupu kočárku nad 5000,- Kč je doprava zdarma

 Vrácení produktu do 14ti dnů zdarma, proplácíme i poštovné zpět.

Tvarovaná antikoliková lahev EasyStart z exkluzivní kolekce EXOTIC ANIMALS o objemu 240ml, která se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Vyrobena pro spokojené bříško vašeho děťátka.

Široké hrdlo usnadňuje plnění a mytí, výrazná stupnice pak kontrolu dítětem vypitého množství. Obsahuje anti-kolikovou savičku 3-6m+, která svým tvarem co nejvíc připomíná matčinu bradavku. Umožňuje tak dítě kojit i krmit z lahve zároveň.

V lahvi uzavřené těsnícím diskem můžete pokrm zmrazovat nebo transportovat bez rizika vylití.

Lahev neobsahuje BPA.

Nový anti-kolikový ventil zabraňuje tvorbě vzduchových bublin v mléce, minimalizuje vznik koliky, polykání vzduchu a hromadění plynů. Savička svým tvarem připomíná matčinu bradavku – usnadňuje kombinování kojení s krmením z lahve. Široký otvor usnadňuje plnění lahve a přesná stupnice pak snadný odečet vypitého množství.

Vysoce kvalitní polypropylén (PP) a výroba na japonských strojích, zajišťují vysokou kvalitu, bezpečnost a průhlednost lahve.

Lahev je vyrobena v EU.  

Návod k použití: 

 • Z hygienických důvodu před prvním použitím důkladně umyjte všechny rozmontované části lahve a savičku a pak je sterilizujte ve vařící vodě po dobu 5 minut.
 • Myjte před každým použitím.
 • Delší vyvařování nebo tvrdá voda mohou způsobit vznik usazenin.
 • Po použití lahev a savičku zbavte zbytků pokrmu, vypláchněte, umyjte a poté sterilizujte v parním/elektrickém sterilizátoru nebo ve vařící vodě.
 • Nedoporučujeme umývat lahev a savičku v myčce na nádobí, protože používané mycí prostředky mohou způsobit poškození výrobku.
 • Nepoužívejte žádné chemické desinfekční prostředky.
 • Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku.
 • Věnujte savičce zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu savičky důkladným natažením všemi směry. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození výrobek dále nepoužívejte, vyměňte jej za nový.
 • Šroubovací víčko nedotahujte příliš silně, protože pak se savička nemůže správně odvzdušňovat. Zkontrolujte, zda pokrm nevytéká z pod šroubovacího víčka.
 • Neděrujte a nezvětšujte otvory v savičky – můžete způsobit její zničení.
 • Pokud ohříváte pokrm v mikrovlnné troubě, nezapomeňte, že lahev musí být otevřená. Ohřívání v mikrovlnné troubě věnujte zvýšenou pozornost. Vždy důkladně promíchejte ohřátý pokrm a zkontrolujte jeho teplotu před podáním dítěti.
 • Nenechávejte savičku na přímém slunečním světle, v blízkosti tepelného zdroje ani ve sterilizačních prostředcích déle než je doporučováno - mohou způsobit oslabení savičky.
 •  Z hygienických a bezpečnostních důvodů doporučujeme vyměnit savičku po 3 měsících. 

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte savičku jako dudlík. Dlouhodobé i pravidelné sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu.

Výrobek není hračka.

Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte.

Kojenecká lahev odpovídá požadavkům: Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a  předmětech z  plastů určených pro styk s potravinami EN 14350-1 - Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky EN 14350-2 - Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky

Canpol
35/221_GRESKL

Specifikace

Mohlo by vás zajímat

Kojenecká lahev Canpol...

139,00 Kč 134,00 Kč