Seznam produktů výrobce RIKO

Kočárky Riko a Expander jsou stylové a přitom vysoce funkční. Hodí se do každého terénu. Kvalitní kočárek od jednoho z těchto výrobců vám vydrží dlouhá léta. U kočárků jsou použité velice kvalitní materiály. Kočárky jsou multifunkční, skládají se z odolné korby a nechybí ani podvozek s většími koly. Ta zaručí možnost pohybovat se na různých podkladech. Součástí kočárků je bezpečnostní brzda. V ceně kočárků Riko a Expander je i autosedačka. Nechybí ani zavazadla, která se dají ke kočárku připojit, jako taška na pleny, moskytiéra či pláštěnka.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 36 položek
 • 1 880 Kč

  Dětská autosedačka Riko Brano je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Brano pomocí originálního adaptéru.

  1 880 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 1 880 Kč

  Dětská autosedačka Riko Brano Ecco je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Brano pomocí originálního adaptéru.

  1 880 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 1 890 Kč

  Dětská autosedačka Riko Brano Luxe je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Díky základně ISO-FIX jde o nejbezpečnější a nejrychlejší způsob instalace autosedačky. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Brano pomocí originálního adaptéru.

  1 890 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 1 890 Kč

  Dětská autosedačka Riko Brano Natural je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Díky základně ISO-FIX jde o nejbezpečnější a nejrychlejší způsob instalace autosedačky. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Brano pomocí originálního adaptéru.

  1 890 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 1 880 Kč

  Dětská autosedačka Riko Nano je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Nano pomocí originálního adaptéru.

  1 880 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 1 890 Kč

  Dětská autosedačka Riko Nano Ecco je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Díky základně ISO-FIX jde o nejbezpečnější a nejrychlejší způsob instalace autosedačky. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Nano pomocí originálního adaptéru.

  1 890 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 2 090 Kč

  Dětská autosedačka Riko Naturo je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Naturo pomocí originálního adaptéru.

  2 090 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 2 090 Kč

  Dětská autosedačka Riko Naturo Ecco je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Naturo Ecco pomocí originálního adaptéru.

  2 090 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 1 890 Kč

  Dětská autosedačka Riko Piano je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Piano pomocí originálního adaptéru.

  1 890 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 2 745 Kč

  Dětská autosedačka Riko Re-Flex je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Re-Flex pomocí originálního adaptéru.

  2 745 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 3 350 Kč

  Dětská autosedačka Riko Vario je navržena pro děti ze skupiny 0+. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší bezpečnost vašeho dítěte a zároveň zajistí pohodlnou přepravu. Autosedačku je možno připevnit na kočárek Riko Vario pomocí originálního adaptéru.

  3 350 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 8 454 Kč 8 899 Kč -5%

  Multifunkční kombinovaný kočárek Riko Brano 2018. Kočárek se skládá z podvozku s koly, hluboké korby a sportovní nástavby. Lehký hliníkový rám, ložisková čerpaná kola, přední otočná kola, centrální brzda. Ke kočárku lze dokoupit autosedačku ve stejné barvě a další příslušenství za zvýhodněné ceny. Výbava: taška na pleny, nánožníky, pláštěnka, moskytiéra a...

  8 454 Kč 8 899 Kč -5%
  Sleva!
  Odesíláme do 14 dnů
Zobrazeno 1 – 12 z 36 položek