Seznam produktů výrobce Floo for baby

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 499 Kč

  Měkoučká, oboustranná zavinovačka s polar minky pro miminka. Z jedné strany vysokojakostní bavlněná látka a z druhé strany nadýchaný a jemný polar minky. Zavinovačka je vyplněna optimální tloušťkou atestované látky, která je velmi teplá a nadýchaná.

  499 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 415 Kč

  Voděodolný rukávník Floo for baby chrání ruce před mrazem, větrem a sněhem. Díky něj budou procházky s kočárkem na podzim a v zimě potěšením. Vyroben z materiálu nejvyšší jakosti. Na vnější straně je voděodolný polyester, z vnitřní strany je teplý polar minky a mezi nimi je antialergická silikonová netkaná látka. Rukávník má univerzální velikost, je...

  415 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 999 Kč

  Nová kolekce fusaků WINTER 2017 od firmy Floo. Kombinovaný fusak je vhodný pro kočárek (korbička i sportovní verze) a sáně. Je vyroben s těch nejkvalitnějších materiálů a zajišťuje dítěti teplo a bezpečí. Je zcela voděodolný a oboustranný, uvnitř fusaku je polar fleece.

  999 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 365 Kč

  Kolekce výrobků Floo for baby je ideální volbou pro každé dítě. Jedinečný design nabízí širokou škálu barev. Vysoce kvalitní látky umožňují pohodlí při každé cestě. Polštářek je měkký, prodyšný, bezpečný, ideální pro dětskou citlivou pokožku. Optimální tvar podporuje hlavičku, eliminuje otřesy a poskytuje maximální komfort při jízdě.

  365 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
 • 399 Kč

  Bavlněný rukávník Floo for baby chrání ruce před mrazem, větrem a sněhem. Díky něj budou procházky s kočárkem na podzim a v zimě potěšením. Vyroben z materiálu nejvyšší jakosti. Na vnější straně je 100% bavlna, z vnitřní strany je teplý polar minky a mezi nimi je antialergická silikonová netkaná látka. Rukávník má univerzální velikost, je vhodný pro každý...

  399 Kč
  Odesíláme do 14 dnů
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek